Серия А: Маджо се закани на Ювентус

Наполи ще създаде доста главоболия на „старата госпожа“ в битката за Скудетото, заплаши бранителят на „небесно-сините“. Кристиан Маджо се закани, че Наполи ще даде всичко от себе си, за да попречи на Ювентус да ликува с поредното си отличие в Серия А. Бранителят вярва, че „бианконерите“ все някъде ще сгрешат в хода за сезона и тогава той и съотборниците му ще трябва да бъдат готови, за да се възползват от шанса.

Ставката затова Наполи да стане шампион в Италия през тази кампания е 6.00. Вероятността Ювентус да защити успешно Скудетото си е оценена със ставка 1.28.

Наполи не изпуска Ювентус от поглед и след победата си с 2:0 у дома над Киево продължава да бъде втори в класирането на точка зад противника. „Стара госпожа“ от своя страна постигна труден успех с 1:0 като гост на Палермо в първия мач от този шести кръг в „калчото“.

„В миналото създадохме доста главоболия на Ювентус и през този сезон ще се опитаме отново да ги притиснем. Най-важното нещо е да се задържим в челото на таблицата и да се надяваме, че Юве рано или късно ще сбърка. На хартия те са фаворити за титлата, но ние ще направим всичко възможно, за да ги притесним“, каза Маджо пред Mediaset Premium.

Футболистите на Наполи получиха един ден почивка от наставника Маурицио Сари и от понеделник започват да се готвят за домакинството си на Бенфика в Шампионската лига, което ще се изиграе в сряда. „Небесно-сините“ откриха кампанията си в надпреварата с триумф с 2:1 като гост на Динамо Киев.

Ставката затова Наполи да надвие Бенфика в предстоящата схватка е 1.55.

Не забравяйте, че всички мачове от Серия А и Шампионска лига са валидни за промоцията на bet365 Бонус за Евро Мачове, където може да спечелите бонус до 100% върху печалбата от множествен залог преди мач. Важат Условия.

Вижте всички залози и прогнози  за Футбол само по bet365.