Шампионска лига

АРСЕНАЛ 4 3 1 0 12 – 3 10
ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН 4 3 1 0 9 – 3 10
БАЗЕЛ 4 0 1 3 2 – 8 1
ЛУДОГОРЕЦ 4 0 1 3 4 – 13 1
МАЧОВЕ ГРУПА A»

Дата | час
13.09 | 21:45 ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН 1:1 АРСЕНАЛ
13.09 | 21:45 БАЗЕЛ 1:1 ЛУДОГОРЕЦ
28.09 | 21:45 АРСЕНАЛ 2:0 БАЗЕЛ
28.09 | 21:45 ЛУДОГОРЕЦ 1:3 ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН
19.10 | 21:45 АРСЕНАЛ 6:0 ЛУДОГОРЕЦ
19.10 | 21:45 ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН 3:0 БАЗЕЛ
01.11 | 21:45 БАЗЕЛ 1:2 ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН
01.11 | 21:45 ЛУДОГОРЕЦ 2:3 АРСЕНАЛ
23.11 | 21:45 АРСЕНАЛ ?:? ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН
23.11 | 21:45 ЛУДОГОРЕЦ ?:? БАЗЕЛ
06.12 | 21:45 БАЗЕЛ ?:? АРСЕНАЛ
06.12 | 21:45 ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН ?:? ЛУДОГОРЕЦ
КЛАСИРАНЕ ГРУПА B»
Отбор М П Р З ГР Т
БЕНФИКА 4 2 1 1 6 – 5 7
НАПОЛИ 4 2 1 1 9 – 7 7
БЕШИКТАШ 4 1 3 0 6 – 5 6
ДИНАМО (КИЕВ) 4 0 1 3 2 – 6 1
МАЧОВЕ ГРУПА B»
Дата | час
13.09 | 21:45 ДИНАМО (КИЕВ) 1:2 НАПОЛИ
13.09 | 21:45 БЕНФИКА 1:1 БЕШИКТАШ
28.09 | 21:45 НАПОЛИ 4:2 БЕНФИКА
28.09 | 21:45 БЕШИКТАШ 1:1 ДИНАМО (КИЕВ)
19.10 | 21:45 НАПОЛИ 2:3 БЕШИКТАШ
19.10 | 21:45 ДИНАМО (КИЕВ) 0:2 БЕНФИКА
01.11 | 21:45 БЕНФИКА 1:0 ДИНАМО (КИЕВ)
01.11 | 21:45 БЕШИКТАШ 1:1 НАПОЛИ
23.11 | 21:45 БЕШИКТАШ ?:? БЕНФИКА
23.11 | 21:45 НАПОЛИ ?:? ДИНАМО (КИЕВ)
06.12 | 21:45 ДИНАМО (КИЕВ) ?:? БЕШИКТАШ
06.12 | 21:45 БЕНФИКА ?:? НАПОЛИ
КЛАСИРАНЕ ГРУПА C»
Отбор М П Р З ГР Т
БАРСЕЛОНА 4 3 0 1 14 – 4 9
МАНЧЕСТЪР СИТИ 4 2 1 1 10 – 8 7
БОРУСИЯ (МЬОНХЕНГЛАДБАХ) 4 1 1 2 4 – 7 4
СЕЛТИК 4 0 2 2 4 – 13 2
МАЧОВЕ ГРУПА C»
Дата | час
13.09 | 21:45 БАРСЕЛОНА 7:0 СЕЛТИК
13.09 | 21:45 МАНЧЕСТЪР СИТИ 4:0 БОРУСИЯ (МЬОНХЕНГЛАДБАХ)
28.09 | 21:45 БОРУСИЯ (МЬОНХЕНГЛАДБАХ) 1:2 БАРСЕЛОНА
28.09 | 21:45 СЕЛТИК 3:3 МАНЧЕСТЪР СИТИ
19.10 | 21:45 БАРСЕЛОНА 4:0 МАНЧЕСТЪР СИТИ
19.10 | 21:45 СЕЛТИК 0:2 БОРУСИЯ (МЬОНХЕНГЛАДБАХ)
01.11 | 21:45 МАНЧЕСТЪР СИТИ 3:1 БАРСЕЛОНА
01.11 | 21:45 БОРУСИЯ (МЬОНХЕНГЛАДБАХ) 1:1 СЕЛТИК
23.11 | 21:45 БОРУСИЯ (МЬОНХЕНГЛАДБАХ) ?:? МАНЧЕСТЪР СИТИ
23.11 | 21:45 СЕЛТИК ?:? БАРСЕЛОНА
06.12 | 21:45 БАРСЕЛОНА ?:? БОРУСИЯ (МЬОНХЕНГЛАДБАХ)
06.12 | 21:45 МАНЧЕСТЪР СИТИ ?:? СЕЛТИК
КЛАСИРАНЕ ГРУПА D»
Отбор М П Р З ГР Т
АТЛЕТИКО (МАДРИД) 4 4 0 0 5 – 1 12
БАЙЕРН (МЮНХЕН) 4 3 0 1 11 – 3 9
РОСТОВ 4 0 1 3 3 – 10 1
ПСВ 4 0 1 3 4 – 9 1
МАЧОВЕ ГРУПА D»
Дата | час
13.09 | 21:45 ПСВ 0:1 АТЛЕТИКО (МАДРИД)
13.09 | 21:45 БАЙЕРН (МЮНХЕН) 5:0 РОСТОВ
28.09 | 21:45 РОСТОВ 2:2 ПСВ
28.09 | 21:45 АТЛЕТИКО (МАДРИД) 1:0 БАЙЕРН (МЮНХЕН)
19.10 | 21:45 БАЙЕРН (МЮНХЕН) 4:1 ПСВ
19.10 | 21:45 РОСТОВ 0:1 АТЛЕТИКО (МАДРИД)
01.11 | 21:45 АТЛЕТИКО (МАДРИД) 2:1 РОСТОВ
01.11 | 21:45 ПСВ 1:2 БАЙЕРН (МЮНХЕН)
23.11 | 19:00 РОСТОВ ?:? БАЙЕРН (МЮНХЕН)
23.11 | 21:45 АТЛЕТИКО (МАДРИД) ?:? ПСВ
06.12 | 21:45 ПСВ ?:? РОСТОВ
06.12 | 21:45 БАЙЕРН (МЮНХЕН) ?:? АТЛЕТИКО (МАДРИД)
КЛАСИРАНЕ ГРУПА E»
Отбор М П Р З ГР Т
МОНАКО 4 2 2 0 7 – 3 8
БАЙЕР (ЛЕВЕРКУЗЕН) 4 1 3 0 4 – 3 6
ТОТНЪМ 4 1 1 2 2 – 3 4
ЦСКА (МОСКВА) 4 0 2 2 3 – 7 2
МАЧОВЕ ГРУПА E»
Дата | час
14.09 | 21:45 БАЙЕР (ЛЕВЕРКУЗЕН) 2:2 ЦСКА (МОСКВА)
14.09 | 21:45 ТОТНЪМ 1:2 МОНАКО
27.09 | 21:45 ЦСКА (МОСКВА) 0:1 ТОТНЪМ
27.09 | 21:45 МОНАКО 1:1 БАЙЕР (ЛЕВЕРКУЗЕН)
18.10 | 21:45 БАЙЕР (ЛЕВЕРКУЗЕН) 0:0 ТОТНЪМ
18.10 | 21:45 ЦСКА (МОСКВА) 1:1 МОНАКО
02.11 | 21:45 ТОТНЪМ 0:1 БАЙЕР (ЛЕВЕРКУЗЕН)
02.11 | 21:45 МОНАКО 3:0 ЦСКА (МОСКВА)
22.11 | 19:00 ЦСКА (МОСКВА) ?:? БАЙЕР (ЛЕВЕРКУЗЕН)
22.11 | 21:45 МОНАКО ?:? ТОТНЪМ
07.12 | 21:45 ТОТНЪМ ?:? ЦСКА (МОСКВА)
07.12 | 21:45 БАЙЕР (ЛЕВЕРКУЗЕН) ?:? МОНАКО
КЛАСИРАНЕ ГРУПА F»
Отбор М П Р З ГР Т
БОРУСИЯ (ДОРТМУНД) 4 3 1 0 11 – 3 10
РЕАЛ (МАДРИД) 4 2 2 0 12 – 7 8
СПОРТИНГ (ЛИСАБОН) 4 1 0 3 4 – 5 3
ЛЕГИЯ (ВАРШАВА) 4 0 1 3 4 – 16 1
МАЧОВЕ ГРУПА F»
Дата | час
14.09 | 21:45 РЕАЛ (МАДРИД) 2:1 СПОРТИНГ (ЛИСАБОН)
14.09 | 21:45 ЛЕГИЯ (ВАРШАВА) 0:6 БОРУСИЯ (ДОРТМУНД)
27.09 | 21:45 БОРУСИЯ (ДОРТМУНД) 2:2 РЕАЛ (МАДРИД)
27.09 | 21:45 СПОРТИНГ (ЛИСАБОН) 2:0 ЛЕГИЯ (ВАРШАВА)
18.10 | 21:45 СПОРТИНГ (ЛИСАБОН) 1:2 БОРУСИЯ (ДОРТМУНД)
18.10 | 21:45 РЕАЛ (МАДРИД) 5:1 ЛЕГИЯ (ВАРШАВА)
02.11 | 21:45 БОРУСИЯ (ДОРТМУНД) 1:0 СПОРТИНГ (ЛИСАБОН)
02.11 | 21:45 ЛЕГИЯ (ВАРШАВА) 3:3 РЕАЛ (МАДРИД)
22.11 | 21:45 СПОРТИНГ (ЛИСАБОН) ?:? РЕАЛ (МАДРИД)
22.11 | 21:45 БОРУСИЯ (ДОРТМУНД) ?:? ЛЕГИЯ (ВАРШАВА)
07.12 | 21:45 ЛЕГИЯ (ВАРШАВА) ?:? СПОРТИНГ (ЛИСАБОН)
07.12 | 21:45 РЕАЛ (МАДРИД) ?:? БОРУСИЯ (ДОРТМУНД)
КЛАСИРАНЕ ГРУПА G»
Отбор М П Р З ГР Т
ЛЕСТЪР 4 3 1 0 5 – 0 10
ПОРТО 4 2 1 1 4 – 3 7
ФК КОПЕНХАГЕН 4 1 2 1 5 – 2 5
БРЮЖ 4 0 0 4 1 – 10 0
МАЧОВЕ ГРУПА G»
Дата | час
14.09 | 21:45 ПОРТО 1:1 ФК КОПЕНХАГЕН
14.09 | 21:45 БРЮЖ 0:3 ЛЕСТЪР
27.09 | 21:45 ЛЕСТЪР 1:0 ПОРТО
27.09 | 21:45 ФК КОПЕНХАГЕН 4:0 БРЮЖ
18.10 | 21:45 ЛЕСТЪР 1:0 ФК КОПЕНХАГЕН
18.10 | 21:45 БРЮЖ 1:2 ПОРТО
02.11 | 21:45 ПОРТО 1:0 БРЮЖ
02.11 | 21:45 ФК КОПЕНХАГЕН 0:0 ЛЕСТЪР
22.11 | 21:45 ФК КОПЕНХАГЕН ?:? ПОРТО
22.11 | 21:45 ЛЕСТЪР ?:? БРЮЖ
07.12 | 21:45 БРЮЖ ?:? ФК КОПЕНХАГЕН
07.12 | 21:45 ПОРТО ?:? ЛЕСТЪР
КЛАСИРАНЕ ГРУПА H»
Отбор М П Р З ГР Т
СЕВИЛЯ 4 3 1 0 6 – 0 10
ЮВЕНТУС 4 2 2 0 6 – 1 8
ЛИОН 4 1 1 2 4 – 3 4
ДИНАМО ЗАГРЕБ 4 0 0 4 0 – 12 0
МАЧОВЕ ГРУПА H»
Дата | час
14.09 | 21:45 ЛИОН 3:0 ДИНАМО ЗАГРЕБ
14.09 | 21:45 ЮВЕНТУС 0:0 СЕВИЛЯ
27.09 | 21:45 ДИНАМО ЗАГРЕБ 0:4 ЮВЕНТУС
27.09 | 21:45 СЕВИЛЯ 1:0 ЛИОН
18.10 | 21:45 ЛИОН 0:1 ЮВЕНТУС
18.10 | 21:45 ДИНАМО ЗАГРЕБ 0:1 СЕВИЛЯ
02.11 | 21:45 СЕВИЛЯ 4:0 ДИНАМО ЗАГРЕБ
02.11 | 21:45 ЮВЕНТУС 1:1 ЛИОН
22.11 | 21:45 СЕВИЛЯ ?:? ЮВЕНТУСлига Ювентус бет-бгбет365 бет365 бонусбет365 залози бет365 регистрация бон
22.11 | 21:45 ДИНАМО ЗАГРЕБ ?:? ЛИОН
07.12 | 21:45 ЮВЕНТУС ?:? ДИНАМО ЗАГРЕБ
07.12 | 21:45 ЛИОН ?:? СЕВИЛЯ bet365