Монтана разби лидер в Трета лига, човек от Лудогорец наблюдава

Монтана победи с 4:1 третодивизионния Кариана в контролна среща играна на терена с изкуствена настилка в село Ерден. Монтанци откриха резултата в 15-та мин., когато Петър Атанасов центрира от корнер и Атанас Илиев с глава засече топката в мрежата. Три минути преди почивката Атанасов се разписа с глава след центриране на Андреас Васев.

Три минути след началото на второто полувреме вратарят на гостите Корин Брокс тръгна да лъже Ангел Русев, той му отне топката и намали. Каращият проби в Монтана нападател от Франция Бридли изработи третия гол за монтанци, който вкара Небойша Иванчевич в 62-та мин.

Отново Иванчевич оформи крайния резултат в 86-та мин. Неговият мениджър Божо Джуркович, който е бивш футболист на ЦСКА, бе сред зрителите на стадиона. Един от основните скаути на Лудогорец Любо Трайков също изгледа контролата.

Кариана – Монтана 1:4

Кариана: Станев, Г. Илиев, Георгиев, Цолов, Цв. Иванов, Д. Иванов, Петков, Тодоров, Игнатов, Цеков, Анжеллов ( Сайков, Николов, Дичев, Ваньов, Евг. Иванов, Русев, Боянов, Петров). Треньор: Георги Владимиров.

Монтана: Александров, Васев, Михов, Игуманович, Саа, Дяков, С. Георгиев, Ивеля, Ат. Илиев, Атанасов, Генов (Корин Брокс, Малинов, Коруджиев, Ант. Иванов, Иванчевич, Бридли, Веселинов). Треньор: Атанас Джамбазки.

Главен съдия: Николай Малджански.

Помощници: Николай Михайлов, Влади Вълов