Prantsusmaa – Horvaatia 15 juuli

Maailmakarika finaali kohtumine 2018. aasta Prantsusmaa ja Horvaatia vahel toimub 15. juulil (pühapäeval) kell 18.00 Luzhnike Moskva staadionil. See on 1998. aasta poolfinaali kordus, kui Prantsusmaa võitis pärast skoori kaotamist.

Prantsusmaa võit on 1,90. Võrdsus kokkupõrkes on hinnanguliselt 3,30. Horvaatia võidu koefitsiendiks on 5.00. Vaadake televisiooniprogrammi siit.

Bet365 Mondial 2018

Prantsusmaa – Horvaatia: statistika H2H paarikaupa

Horvaatia püüab kättemaksuks kaotus poolfinaalis World Cup 1998, kui Lillian Turam viskas võidu Prantsusmaa (tema esimene eesmärk rahvuskoondises).

See oli esimene kohtumine kahe meeskonna vahel. Prantsusmaa jäi nelja järgmise neljandiku kaotuseks, võites kaks ja võrdseks kaks.

Kaks viimast koosolekut, aga lõppes ilma võitja Prantsusmaa ja Horvaatia lõppes juhib rühma etapi EURO 2004 ja sõprusmängu 2011. (0-0).

Prognoos

Prantsusmaa ei ole turniiril siiani nõrka mängu mänginud. Nad olid ohus viimasel 16. vooru kui Gabriel Mercado Argentina tõuked pärast uuesti, kuid Killian Mbappe kiiresti välja olukorra ja Les Bleus viskas kolm rohkem väravaid lõpetada.

„Les Bleus“ ei tunnistanud eesmärgiks viimase 16 ringis alistas Uruguay ja Belgia nulli, mis on üsna märkimisväärne saavutus, peame tunnistama.

Horvaatia neid ei ole kunagi võitnud, ja me peame nende heaks kiitma lemmikute hulka, et trofeed üles tõsta.

Võite toetada stsenaariumi, mis sisaldab lisaaega ja trahve, samas kui julgemad näpistajad saavad 90-minutilise Prantsuse võidu kohta meenutada.

Me ootame ranget ja närvilist mängu, milles väsinud Horvaatia meeskond võitleb, et luua võimalused viimases kolmandikus. Prantsusmaa võidab 2-0, on meie prognoos täpse tulemuse saamiseks.

Jälgi kõiki Jalgpalli ennustusi ja ennustusi ainult bet365-ga. Ole kursis sündmustega meie Facebooki lehel.

Vaata bet365 live-reaalajas sündmusi ja jalgpallivõistlusi kogu maailmas inkognito režiimis Bet365 Livescore’iga. FIFA maailmameistri peamised sponsorid on: Coca Cola, Hyundai, Qatar Airways, VISA.

Pidage meid teile meelde, et kõigil suurepärastel turgudel pakub bet365 ligipääsu, sealhulgas Live’i. Need on saadaval ka mobiiltelefoni või tahvelarvuti kohta bet365-ga igal pool. Lugege boonuse võitmiseks bet365 lehel kehtivaid tingimusi.

See on veelgi lihtsam uue Bet365 Livescore-i rakendusega – 365 skooriga. Rakendus võimaldab teil valida oma lemmik meeskonnad ja liigade luua oma spordi kanal, sealhulgas tulemuste positsioone, spordi-uudiseid, teateid, ülekanded tähtsündmust Facebook. Kõik ühes kohas ja kogemus on ainulaadne. Livescore kohaldamise 365Scores hõlmab tuhandeid erinevaid liigasid ja sport maailmas: Premier League, Bundesliga, Serie A, La Liga, Champions League, Mondial 2018 Australian Open, Wimbledon, NFL ja paljud teised.

Autor: Bet – BG